Technologia suchego ogrzewania podłogowego bez jastrychu

Nowoczesność dyktuje własne prawa, a zmiany dotyczą wszystkich dziedzin naszego życia. W ostatnich latach na ukraińskim rynku budowlanym nastąpiła znacząca zmiana w podejściu do aranżacji przestrzeni mieszkalnych – ogrzewanie podłogowe zastępuje ogrzewanie grzejnikowe.

Ogrzewanie podłogowe jest bardziej ekonomiczne, łatwiejsze do dopasowania do różnych rozwiązań projektowych, a co najważniejsze, bardziej komfortowe.

Są one wyposażone w plastikowe rury grzewcze wypełnione betonem, co jest niezawodnym i bardzo trwałym rozwiązaniem technicznym. Ale jak każde rozwiązanie techniczne, systemy ogrzewania podłogowego mają pewne wady, które znacznie ograniczają ich wdrożenie: duża waga, powolne nagrzewanie, trudność instalacji ze względu na konieczność ułożenia jastrychu i grubość konstrukcji co najmniej 100 mm.

Unikalne rozwiązanie do pomieszczeń o ograniczonej wysokości, do laminatu, płytek ceramicznych i parkietu. Całkowita wysokość konstrukcji od 20 mm!

AlfaMix jest krajowym producentem suchych systemów ogrzewania podłogowego z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie systemów grzewczych, wszystkie nasze produkty są certyfikowane i opatentowane jako ekskluzywne rozwiązania techniczne. Mamy doświadczenie w projektowaniu i instalacji w setkach obiektów na całej Ukrainie.

ogrzewanie podłogowe suche płyty systemowe XPS 1180×580 mm z aluminium